Yasaklı Sitelere Giriş Ktunnel

Teknoloji dünyasına adım attığımız bu yıllarda, İnternet sektöründeki hızlı gelişme ile birlikte İnternetteki bazı yasaklar gelmeye başladı, Bu yasaklar genelde ülke veya küresel bazında gelmeye başladı. Yasaklar, siyasi, ideoloji, kültürel, cinsel şeklinde ülke bazında yasakları devlet yönetimleri tarafından koyulabiliyor.aşağıdaki linki silin ve girmek istediğiniz linki yazın girin 

Yasaklı Sitelere Giriş Program veya Tünnel şeklinde çeşitlilikleri vardır, biz size sunacağımız hizmet türü ise Ktunnel benzeri bir servistir ve ücretsizdir, tamamen size en ufak bir yük teşkil etmemektedir, bilgisayarınıza gizli yazılım veya program yüklememektedir,  Yasak Sitelere Giriş Ktunnel bir proxy hizmetidir. Bu hizmetin amacı size istediğiniz siteye ulaşmanızı sağlamaktır, ülkemizde veya dünyada sürekli yasaklanan siteler vardır, yukarıda saydığım sebeplerden dolayı ve sayamayacağım nedenlerle yasaklı sitelere giriş yapmanız için size sunduğumuz hizmetin geliri girdiğiniz sitelerdeki reklamlardan sağlanmaktadır, size en ufak bir zarar vermemektedir.

dns1

Facebook, Twitter, Instagram ve diğer büyük sitelerde zaman zaman yasaklar engeller gelmektedir bu engelleri aşmanın yollarından biride bizim sunduğumuz proxy hizmetidir. Dtunnel.gen.tr verdiği bu hizmet umarız istediğiniz siteye memnuniyet içinde ulaşmış ve bizede bir teşekkür mesajı ile ödüllendirmiş olursunuz.

Bizi tercih ettiğiniz için dtunnel.gen.tr olarak teşekkür ederiz, bize yorum yapmaktan çekinmeyin, sorun ve önerilere açığız.

Yasaklı Sitelere Giriş Ktunnel” üzerine 13 düşünce

  1. hector Yazar

   ilginize teşekkür ederim lakin o reklamlar olmazsa makine parasını çıkaramayız anlayış göstermenizi dileriz o reklamlar otomatik firmadan geliyor müdahale etme şansımız yok.

   Cevapla
  1. hector Yazar

   gitmek istediğiniz site adresini yazmanız yeterli örneğin google.com a gireceksiniz o adresi kutucuğa yazı ve siteye gir düğmesine basınız

   Cevapla
 1. YASAK ELMA

  yasaklar ve engellemelerle dolu güzel ülkemde gizli bi şekilde de olsa sitelerde özgürce dolaşmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.